Firma działa w miastach

Nasza firma działała na terenie wielu Polskich miast. Poniżej przedstawimy kilka ważniejszych miast, które mogą Pomóc Państwu w ustaleniu czy realizujemy usługi na tym terenie.

Ponadto na blogu będziemy opisywać wiele ciekawych artykułów odnośnie firm i materiałów. Każda firma jak i artykuł budowlany, który zostanie opisany na blogu musi zostać przypisany do odpowiedniego rejonu w Polsce. Staramy się dokładnie trafić z naszą stroną, oraz opisywanymi tu firmami, poradami i produktami w różne rejony Polski.

Są to między innymi miasta:

Rzeszów

W województwie podkarpackim.

Leżajsk

Również województwo podkarpackie. Około 20 km od naszej siedziby.

Stalowa Wola

Jak wyżej. Miasto to znajduje się około 45 km od siedziby naszej firmy.

Warszawa

W województwie mazowieckim. To ponad 270 km od siedziby firmy.

Wrocław

Województwo dolnośląskie.

Polecamy:

Tanie remonty - Firma ,,bodex''

Remonty Warszawa - to ostatnio dość popularna fraza, której wyszukują nasi odwiedzający na naszym blogu, dlatego też odsyłamy Państwa za pomocą tego linku do naszej strony firmowej, która poświęcona jest remontom domów, wnętrz, biur. Na tej stronie znajdą Państwo szereg specjalnie przygotowanych galerii zdjęć (portfolio) z przeprowadzonych remontów. Kilka najlepszych zdjęć znajduje się również w galerii tego serwisu.

Montaż konstrukcji stalowych - Hale

Firma budowlana ,,BODEX'' - Zbigniew Boho, wykonuje również montaż konstrukcji stalowych tj.: hale, wiaty. W swoim portfolio mamy szereg zmontowanych różnego rodzaj hal. Jedno przykładowe zdjęcie z montażu znajduje się poniżej. W celu ustalenia wszelkich szczegółów należy skontaktować się poprzez e-mail lub telefonicznie. Dane firmy oraz dane kontaktowe znajdują się na naszej drugiej stronie http://zboho.pl/- Zapraszamy serdecznie.

Galeria zdjęć z montażu hal

Więcej zdjęć z montażu konstrukcji już niedługo. Dostępne będą zarówno na tej stronie jak i na zboho.pl - Zapraszamy do ponownego odwiedzenia strony w niedługim okresie.

Ceny

Wszelkie ceny ustalane są indywidualnie. W tym celu należy skontaktować się z nami.

Montaż na terenie całego kraju

Wykonujemy montaż konstrukcji stalowych na terenie całego kraju. Większość wykonywaliśmy w miastach ukazanych w prawej części strony.

Poza montażem konstrukcji wykonujemy różne inne usługi remontowo-budowlane. Więcej na naszej drugiej stronie zboho.pl