Kiedy zrobić remont?

Jul 06, 2014

Remonty różnego rodzaju, mniejsze, czy większe, raz na jakiś czas muszą być przeprowadzone. Kiedy zatem przeprowadzić remont, kiedy jest ku temu najlepsza okazja?

Kiedy zrobić remont mieszkania ?

Mało kto lubi przeprowadzać remont. Cieszą jego efekty (o ile wszystko pójdzie po naszej myśli), ale nie on sam. Remont dla wielu osób jest synonimem bałaganu, brudu, stresu, nieprzewidzianych dodatkowych kosztów. Wiele jednak zależy od tego, jak do remontu przygotujemy się, jak nastawimy się do niego psychicznie.

Najlepszym czasem na remont jest wiosna bądź lato. Lepiej unikać remontów w zimniejszych miesiącach, bo wówczas nie mamy możliwości otworzyć swobodnie okna i przy okazji nie zmarznąć. Farby, tynki etc. o wiele gorzej schną. Jeśli mamy małe dziecko, lepiej przeprowadzić remont w czasie, gdy dziecko wyjeżdża przykładowo na kolonię lub do dziadków na kilka dni.

Szybki remont

Jul 03, 2014

Każdego z nas interesuje to żeby remont przebiegał szybko i sprawnie. Jak jednak tego dokonać? Jak sprawić by remonty nie były dla nas utrapieniem a wręcz przeciwnie?

Dobra ekipa


Przede wszystkim musimy znaleźć dla siebie dobrą ekipę. Najlepiej korzystać z usług tych, które są już przez kogoś polecone a sam remont zaplanować odpowiednio wcześnie. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dokończyć remont szybko i sprawnie. Najważniejsza jest bowiem zawsze ekipa remontowa i rzecz jasna to czy posiadamy odpowiednie środki finansowe, czy też nie. Bardzo często bowiem remont jest nieco droższy niż się tego spodziewaliśmy.

Pierwszy artykuł na blogu

Apr 23, 2014

Jest to nasz pierwszy artykuł na blogu. W zasadzie testujemy funkcjonalność CMS-a. Jak wspomnieliśmy wcześniej, będziemy tu publikować różnego rodzaju artykuły związane z budownictwem, firmami budowlanymi itd. będą tu także pojawiać się informacje na temat obecnie prowadzonych montaży hal.

Jeżeli chcesz opublikować jakiś Ciekawy artykuł budowlany to napisz do nas.

Na temat bloga

Blog powstał z myślą o stworzeniu miejsca, gdzie będziemy mogli zaprezentować trwające realizacje, a także umieszczać wpisy związane z remontami czy też montażem konstrukcji stalowych. Będziemy umieszczać tu także wpisy związane ogólnie z budownictwem, ciekawe sklepy z materiałami, bądź opinię na temat narzędzi budowlanych.

Jesteśmy w social media

Dołącz do grona naszych fanów na facebook czy też twitter i bądź na bieżąco ze wszystkim.

Facebook Google +