Kiedy zrobić remont?

Jul 06, 2014

Remonty różnego rodzaju, mniejsze, czy większe, raz na jakiś czas muszą być przeprowadzone. Kiedy zatem przeprowadzić remont, kiedy jest ku temu najlepsza okazja?

Kiedy zrobić remont mieszkania ?

Mało kto lubi przeprowadzać remont. Cieszą jego efekty (o ile wszystko pójdzie po naszej myśli), ale nie on sam. Remont dla wielu osób jest synonimem bałaganu, brudu, stresu, nieprzewidzianych dodatkowych kosztów. Wiele jednak zależy od tego, jak do remontu przygotujemy się, jak nastawimy się do niego psychicznie.

Najlepszym czasem na remont jest wiosna bądź lato. Lepiej unikać remontów w zimniejszych miesiącach, bo wówczas nie mamy możliwości otworzyć swobodnie okna i przy okazji nie zmarznąć. Farby, tynki etc. o wiele gorzej schną. Jeśli mamy małe dziecko, lepiej przeprowadzić remont w czasie, gdy dziecko wyjeżdża przykładowo na kolonię lub do dziadków na kilka dni.

3 Comments
remonty
May 05, 2017
Dla mnie to najlepiej, jakby wszyscy remontowali swoje mieszkania, co najmniej co 5 lat. Oj by się działo.
remonty warszawa
May 05, 2017
Ba, ja to myślę że remont to mogliby robić co 3 lata, a malować mieszkanie co rok, tak byłoby git
remonty warszawa
May 05, 2017
A jeszcze lepiej remont co rok i wtedy każdemu by się żyło lepiej <a href=http://www.wykanczamymieszkania.pl/>Remonty Warszawa</a>

Add a Comment

Na temat bloga

Blog powstał z myślą o stworzeniu miejsca, gdzie będziemy mogli zaprezentować trwające realizacje, a także umieszczać wpisy związane z remontami czy też montażem konstrukcji stalowych. Będziemy umieszczać tu także wpisy związane ogólnie z budownictwem, ciekawe sklepy z materiałami, bądź opinię na temat narzędzi budowlanych.

Jesteśmy w social media

Dołącz do grona naszych fanów na facebook czy też twitter i bądź na bieżąco ze wszystkim.

Facebook Google +